Феєричний майстер-клас з живописної техніки «Ала Прима» провів викладач спецдисциплін Прокоф’єв Євген Олександрович, разом з молодими митцями-учнями І курсу ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»

16 лютого, у Міському паласі дитячої  та юнацької творчості, відбулося урочисте закриття конкурсу дитячих робіт «Таланти міста Z».

Конкурс проходив вже шостий  раз і своєю головною метою мав уявити своє улюблене місто у світлому майбутньому.

У цій події прийняло участь більше 100 навчальних закладів серед яких – колегіуми, загальноосвітні школи, гімназії, Будинки творчості усіх районів міста «Z» тощо.  У експозиції було 250 робіт.  Цікавинкою цього заходу було не тільки виставка різноманітних , талановитих робіт майбутніх митців, але і проведення майстер – класу з живописної техніки «Ала – Прима», який провів Голова жюри цього конкурсу, член Національної Спілки митців України, член Національної Спілки художників по рекламі, член Міжнародної конфедерації «Художники без границ», викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» – Прокоф’єв Євген Олександрович разом зі своїми вихованцями – учнями І курсу професії «Живописець. Флорист».

Є.О.Прокоф’єв, як Голова Журі,  привітав учасників з відкриттям вернісажу, та виразив надію на те, що ця виставка у житті талановитої молоді буде лише трампліном у світле майбутнє, де багатьох з учасників чекає професійне навчання у престижних навчальних закладах.

Несподіванкою було те, що бажаючих брати участь у майстер-класі з «Ала –Прима » було більше, ніж можливості розмістити у майстерні, тому тим, кому не пощастило цього разу пописати , дивились на чарівне  дійство по створення шедевру з холу, біля приміщення. Євгена Олександровича вразило те, що на майстер-клас записалися не тільки дітлахи, але й їх педагоги, методисти, завучи!

Після демонстрації відео-уроку, Євген Олександрович , з учнями почали живопис. Усі були вражені не тільки результатом цього дійства, але і підсумком своєї творчості! Кожен забрав до дому гарний живопис, створений під керівництвом Прокоф’єва Є. О. і його учнів: Потепух Олександри, Рязанцевої Валерії, Каракай Катерини, Каменівої Ксенії. І спостерігачі і учасники були дуже здивовані майстерністю викладача і учнів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», тим паче, що Каракай Єкатерина і Потепух Олександра тільки що недавно покинули стіни цього Будинка творчості, а вже сьогодні повернулися до нього із любимим викладачем і професійним майстер – класом вже зміцнілими, як художники!

«Потрібно правильно вибирати навчальний заклад, щоб навчитися так гарно малювати»- так висловилися у своєму інтерв’ю  телеканалу «Запоріжжя» дівчатка про ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»!

Таки відгуки про навчальну діяльність свого любимого закладу дуже приємно чути, бо ми для цього і працюємо!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Викладач Прокоф’єва Анжела Миколаївна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.