День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

До Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» викладачем спец.дисциплін Стрілець Наталією Валеріївною та художнім керівником Качайло Людмилою Миколаївною був проведений виховний захід «Ціна чужої війни».

На виховний захід був запрошений учасник бойових дій в Афганістані, заступник голови спілки ветеранів Афганістану м. Запоріжжя Московцев Дмитро Миколайович. Також була присутня голова методичної комісії класних керівників ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Сєргєєва Олена Анатоліївна.

До цієї пам’ятної дати учні підготували виступ: читали вірші, згадували історичні факти про ті страшні події. Але самим цікавим в цьому заході була розповідь про афганську війну, яка пролунала з вуст запрошеного воїна-афганця, ті фото, які були зроблені ще молодим Дмитром Московцевим, ті пісні, які народились в чужій країні під назвою Афганістан.

Більше години учні не ворухнувшись слухали розповідь Дмитра Миколайовича все більш поринаючи у подробиці життя, тоді ще молодих радянських воїнів, у чужому краї в умовах війни, чужої війни…

Наприкінці заходу пам’ять про загиблих воїнів-афганців була вшанована хвилиною мовчання.

Була війна жорстока і кривава.

Горів вогонь і забирав життя.

Учасникам боїв довічна слава!

І вічна пам’ять тим, хто йшов без вороття!

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спец.дисциплін Стрілець Наталія Валеріївна

Художній керівник Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.