На передодні великого свята Великодня!

З нагоди  великого свята Великодня, майстром виробничого навчання Кішко Ксенією Вікторівною 04.04.2018 проведено класну годину в групі № 06 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Мета класної години розширити і поглибити знання учнів, виховувати повагу про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи.

Майстер виробничого навчання Кішко Ксенія Вікторівна розповіла учням, що Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха.

Дата Великодня має випадати на першу неділю після першої весняної повні місяця, яка наступає після весняного рівнодення. Якщо станеться так, що на цю неділю припаде й єврейська Пасха, то святкування Великодня переноситься на наступну неділю.

Учні активно приймали участь у бесіді з майстром. Розповідали про те, як вони з матерями та бабусями з любов’ю для родини печуть святкові Пасхи, збирають пасхальний кошик зі святковими чатуваннями. А у святкову неділю з батьками відвідують Храм Господній,  щоб привітати усіх людей з Христовим Воскресінням.

Співають дзвони святого храму, 
Велика радість: Христос Воскрес! 
До свята Паски , хай світлими стануть, 
Землі цвітіння і синь небес. 
Нехай добро Вам зігріє серце, 
Любов і віра в душі живуть, 
Нехай у Вашому домі щастя 
Назавжди ангели збережуть.

Група № 06 та майстер Кішко Ксенія Вікторівна, щиро вітає всіх з великим днем Світлого Христового Воскресіння

 

 

 

 

Захід підготувала та провела 

Майстер виробничого навчання                    Кішко Ксенія Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.