Євроатлантична інтеграція України на 2018 рік

В Україні діє Державна програма інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції. На її виконання передбачено проведення заходів, які б сприяли розширенню знань населення, y тому числі і учнівської молоді  із зазначеної проблеми, що і було зроблено у  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» протягом тижня.

Так 04 квітня 2018 року класним керівником групи № 14 Войтюк Тетяною Миколаївною  була проведена тематична класна година «Україна на шляху до євроатлантичної інтеграції», на якій учні групи дізналися про державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції України.

Під час дискусії учні визначали причини та основні тенденції євроантлатичної  інтеграції, вчилися застосовувати теоретичні знання для аналізу, узагальнення і оцінки подій та наслідків участі України в євроатлантичних інтеграційних процесах. Всі присутні вчилися  працювати з усіма доступними джерелами знань, аргументовано, на основі історичних фактів захищали власні погляди, аналізували тенденційну інформацію.

Закінчуючи класну годину, Тетяна Миколаївна повідомила своїм учням: «Безперечно, це далеко не все, про що треба знати вам. Тому ми будемо продовжувати цю надзвичайно захоплюючу та потрібну інформаційну діяльність».

 

 

 

 

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.