Історія рідного краю

З нагоди відзначення річниці від дня народження Запорізької області (79 років), у нашому училищі було проведено виховний захід «Історія рідного краю». На заході були присутні учні гр.09(«Агент з постачання. ОКН»), гр.10 («Живописець.Флорист»), гр.15(«Живописець.Флорист»).

  10 січня 1939 року з’явився Указ Президії Верховної Ради СРСР про утворення Запорізької області з центром у місті Запоріжжі. До складу Запорізької області було включено 28 районів.

За допомогою мультимедійної презентації, учні почули незвичайно багату та цікаву історію нашого краю. А історія заселення Запорізької області розпочалася у VII столітті до н.е., це були володіння скіфів. Потім татаро-монгольська навала, формування запорізького козацтва на славетнім острові Хортиця, заснування м. Олександрівськ,  23 березня 1921 року Олександрівська губернія була перейменована на Запорізьку.  з центром у місті Запоріжжі. У 1927 р. почалося будівництво ДніпроГЕСу — найпотужнішої гідроелектростанції у Європі, жорстоки довоєнні та важки післявоєнні часи.

Крок за кроком перегортались сторінки історичних подій – від початку до сьогодення та планів розвитку краю на майбутнье. Кожна нова починалась неперевершеними віршами про рідний край запорізьких поетів. Читали вірші учні, члени літературного гуртка «Дивослово»: . Котлюба Микита, Яковлева Кристина, Коляда Ульяна, Машко Олександра– гр..10(«Живопсець. Флорист»)

Наступного року чекаймо на святкування ювілейної дати – 80-річчя заснування Запорізької області.

 

 

 

 

 

 

 

Захід підготувала і провела бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.