Знайомство з новинками літератури

Яка нинішня молодь, таке й суспільство в майбутньому. Сьогодні гостро стоять питання: що нас чекає, що несе з собою нове покоління? Адже майбутнє залежить від неординарне мислячих, творчих особистостей, від тієї інтелектуальної духовної еліти, яку потрібно сформувати.

Молода людина має можливість задовольнити пізнавальні, професійні, дозвіллеві інтереси та запити за допомогою різноманітних джерел і численних відео – та  аудіовізуальних каналів одержання інформації.  Але ні кінофільми, ні телепередачі – чи радіопередачі, ні дискотека не замінять спілкування з книгою.

 Книга – це той найцінніший скарб і основне багатство, яким володіє бібліотека і через який впливає на серця та розум молоді.                 

З метою популяризації читання, зростанню кола пізнавальних читацьких інтересів та залученню нових читачів до бібліотеки, з учнями гуртожитку нашого училища було проведено дискусійну бесіду –  «Знайомство з новинками літератури».

 Попереднє анкетування дало можливість не тільки представити на розсуд читачів ту жанрову літературу, якою, дійсно, вони цікавляться, а також взяти до уваги коло інтересів учнів. А коло інтересів достатньо велике: наукова фантастика, пригодницький роман, поезія, детектив, сучасна література, тощо.

Бесіда була корисною як слухачам, так і бібліотекарю. Є над чим працювати: треба підвищувати інтерес учнів до історії рідного краю,  більше надавати інформації про сучасних українських письменників, розвивати критичне мислення по відношенню сприйняття інформації.

 

 

 

 

Бесіду підготувала і провела бібліотекар

Білогорохова Галина Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.