Виробнича практика на підприємстві

Згідно навчального плану, учні групи № 18 за професією: «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» після отримання знань з теоретичного та виробничого навчання за данною професією, виходять на виробничу практику на підприємства. Проходження практики – невід’ємна частина процесу підготовки фахівців до майбутньої  трудової  діяльності.

Працюють учні на  державних та приватних підприємствах міста Запоріжжя та області. Вони успішно проходять виробничу практику на таких підприємствах, як ТОВ «Альвар», Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Вознесенівському району та інші підприємства міста і області.

Згідно графіку переміщення майстра виробничого навчання Паскарь Наталі Юріївни та старшого майстра Гармаш Валентини Іванівни, 25 січня 2018року  відбулася перевірка щодо проходження виробничої практики учнів на підприємстві ТОВ «Альвар» та Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Вознесенівському району

Керівники підприємств дбають про забезпечення належних умов праці учнів, дотримання правил і норм з охорони праці та виробничої санітарії. Випадки порушень правил техніки безпеки – не виникали.

Під час проходження виробничої практики учні використовують знання, вміння та навички, які вони придбали на уроках теоретичного та виробничого навчання в стінах  ДНЗ «ЗВПУ».

Керівництво підприємств висловлюють подяку училищу за професійний рівень підготовки учнів за професією: «Оператор комп’ютерного набору», за якісну підготовку майбутніх працівників робітничої професії. Після закінчення виробничої практики, учням буде присвоєна ІІ-га категорія за професєю  «Оператор комп’ютерного набору».

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                    Паскарь Наталя Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.