До омріяних висот

31 травня 2016 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище відбулась Державна підсумкова кваліфікаційна атестація для гр.05 за професією «Маляр, Штукатур». Учні продемонстрували свої знання на відповідність кваліфікаційного 5 розряду. Вони відповідали на запитання, демонстрували матеріали та інструменти, давали характеристику технологічного процесу з малярних робіт і штукатурних робіт.

Комісія у складі Заступника директора з НВР Граур І.В, заступника директора з НВР Химченко Н.Ю., голови Державної кваліфікаційної комсії Щеніна О.Л старшого майстра Гармаш В.І.,викладача Єрьоменко О.М. та майстра виробничого навчання Чебикіна А.У. комісія відзначила достатній рівень знань та якісну підготовку учнів до екзамену. Підготовкою групи займаються викладач спецтехнології Єрьоменко О.М. та майстер в/н Чебикіна А.У.

Учні групи № 5 за професією «Маляр,Штуктур» у кількості 22 чоловіка які складали  іспити на кваліфікаційну зрілість, отримали дипломи кваліфікованого робітника.  Тож побажаємо їм успіхів у досягненні високих результатів в роботі, професійного зростання .

IMG_3738 IMG_3750 IMG_3732 IMG_3742 IMG_3748 IMG_3751 IMG_3745

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР  Граур  Ірина Вячеславівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.