Мистецтво, що не знає обмежень

У Хортицькому центрі пройшов IV інтеграційний фестиваль життєтворчості «Шлях до успіху». Його учасники – діти та молодь із особливостями психофізичного розвитку та здорові діти від 6 до 18 років. Заклад гостинно зустрів усіх учасників, які продемонстрували мистецьку майстерність у різних номінаціях. Мета фестивалю: сприяння входженню дітей з особливостями розвитку в життя громади, підвищення їх ролі і соціального статусу в суспільстві. Сприяння відкритому спілкуванню та співтворчості між дітьми з особливостями психофізичного розвитку і здоровими дітьми, реалізації ними творчих потреб у різних художньо-естетичних видах діяльності.

У галла-концерті фестивалю, пройшовши попередній відбір брала участь учениця ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  Шматок Єлизавета, яка навчається за професією декоратор вітрин-флорист.  Вона виконала чудову вокально-інструментальну композицію «Гуцулка Ксеня». Цього разу специфіка фестивалю полягала в тому, що частина учасників взяли в ньому участь дистанційно. Крім цього понад двадцять колективів Запорізької області продемонстрували свою майстерність безпосередньо на сцені закладу. Захід сплановано так, що в колективах виступають одночасно і здорові, і учасники з обмеженнями. Всього у фестивалі взяли участь понад 200 осіб.

Молоді таланти презентували майстерність у номінаціях: вокальний; хореографічний; вокально-інструментальний жанр; авторська поезія та проза; сценічна декламація; театральний жанр; образотворче мистецтво; художнє фото; мультимедійні проекти; аматорське відео; сімейні творчі проекти за всіма напрямками та жанрами.

По закінченню галла-концерту  фестивалю всі учасники буди нагороджені дипломами та солодкими подарунками. Фестиваль подарував учасникам незабутні враження, нові знайомства, а головне чітке розуміння що в мистецтві, творчості та дружбі не може бути ніяких обмежень. Може  бути тільки рівність, взаємодопомога та людяність.

DSCN9516 DSCN9518 DSCN9521 DSCN9526 DSCN9530 DSCN9531 DSCN9532 DSCN9533 DSCN9537 DSCN9542 DSCN9545

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка     Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.