Гаряча пора.

Гарячим та насиченим на події видався травень місяць для учнів і педпрацівників методичної комісії професій будівельного напрямку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». Це час проходження переддипломної практики, підготовки до захисту дипломних робіт учнів випускного курсу, практики та виробничого навчання для першокурсників.

Ще є час зробити роботу над помилками, але вже можна підвести і перші підсумки цієї напруженої пори.

Завдяки зусиллям старшого майстра Гармаш Валентини Іванівни, майстрів виробничого навчання, зроблено значний обсяг ремонтних та ремонтно-реставраційних робіт, які направлені на поліпшення матеріальної бази училища. Учні групи 02, закінчують ремонт кабінету 211, – нашого «Магазину-майстерні». Учні групи 04 зробили косметичний ремонт сходової клітини гуртожитку. Зусиллями групи 05 та учнів-оздоблювальників інших груп здійснено капітальний ремонт майстерні «Мулярів» (до речі, зараз триває її художнє оформлення учнями випускних груп професій художнього напряму), здійснено лицювальні роботи в майстерні лицювальників-плиточників, триває ремонт майстерні малярів-штукатурів.

Але особливою, яскравою подією в оформлені території, прилеглої до училища, стала нова квітуча клумба. Те, що задумувалося як полігон для одного з практичних завдань обласного конкурсу лицювальників-плиточників, завдяки творчій ідеї і практичному керівництву заступника директора з виховної роботи Хімченко Н.Ю. стало візиткою нашого училища. В реалізації цієї ідеї активну участь прийняли представники ради самоврядування гуртожитку. Активну практичну допомогу в укладанні тротуарної плитки надав працівник училища Гальчанський Віктор Анатолійович.

І ось, для випускників групи 05 «Маляр. Штукатур» хвилювання, пов’язані із захистом дипломних робіт, уже в минулому. Успішний захист, висока оцінка екзаменаційної комісії і її голови заступника директора ТОВ «ОЛТАК» Щеніна О.Л. готовності учнів до професійної діяльності – вже історія. Теплі напутні слова майстра, Чебикіної А.У. стануть дороговказом для кваліфікованих робітників професії «Маляр. Штукатур».

А для учнів групи 04 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» захист дипломних робіт ще попереду. І важливо в цей час не схибити, підготуватися достойно, по-дорослому до першого в житті випробування професійної підготовки і майстерності.

4 6 7 8 9 10 1 2 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.