Національно – патріотичне виховання молоді ДНЗ «ЗВПУ» в сучасних умовах

Патріотичне виховання учнівської молоді є одним з пріоритетів гуманітарної політики в Україні, важливою складовою національної безпеки України. Кожна молода людина є активним учасником розбудови громадянського суспільства, відіграє в ньому важливу роль та несе відповідальність за процеси прийняття рішень на всіх рівнях, які впливають на їх життя.

В Запорізькому вищому професійному училищі у учнівської молоді виховується почуття патріотизму, формується особистість на засадах духовності, моральності, толерантності, створюються умови для інтелектуального, культурного, фізичного розвитку та реалізації творчого потенціалу.

З метою формування і розвитку у учнів мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, виховання в дусі військових традицій Українського народу та формування патріотично зрілої особистості, в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище було проведено наступні заходи:

03 – 10.10.2016 – благодійна акція «Кошик для воїна»

14 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

03 – 10.10.2016 – благодійна акція «Вітальні листівки солдатам»

10 – 11. 10.2016 – Конкурс патріотичної стіннівки до Дня захисника Вітчизни та Дня визволення Запоріжжя!

11.10.2016 – Лінійка присвячена Дню захисника Вітчизни та Дню визволення міста Запоріжжя.

16

 

 

 

 

12.10.2016 – концертна програма у Запорізькому воєнному шпиталі та надання благодійної допомоги (продукти харчування, тощо) «АРТ-ТЕРАПІЯ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ СОЛДАТ У ШПИТАЛІ»

13.10.2016 – концертна програма «В пам’ять героям – захисникам всіх часів».

14.10.2016 – зустріч з бійцями підрозділу воєнної служби правопорядку «Сармат» та благодійна допомога (продукти харчування, тощо)

21 17 18 19 20

 

 

 

 

 

 

 

Виховати свідомого громадянина й патріота означає сформувати комплекс певних знань і умінь, особистісних якостей і рис характеру. Тому національно-патріотичне виховання в ДНЗ «ЗВПУ» здійснюється на всіх етапах навчання учнівської молоді, забезпечуючи всебічний розвиток, гармонійність та цілісність особистості, розвиток її здібностей та обдаровань, збагачуючи інтелектуальний потенціал, її духовність й культуру.

 

Соціальний педагог – Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.