НЕ СТАНЬ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

«Ніхто не повинен бути в рабстві або у підневільному стані; рабство
і работоргівля забороняються в усіх видах».

Загальна декларація прав людини.

18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Важко повірити, що торгівля людьми існує в сучасному світі та є загрозою для українців. Проте, за оцінками Міжнародної організації з міграції, близько 160 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року. Постраждалі часто живуть серед нас, лишаючись непоміченими та навіть не сподіваючись на допомогу.

Від торгівлі людьми може постраждати будь-хто, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Тож, з метою інформування учнів та запобігання порушень прав і свобод людини викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Стрілець Наталія Валеріївна провела в гуртожитку виховну годину на тему «Не стань жертвою торгівлі людьми».

Учні були поінформовані про загальну статистику цього протиправного явища, причини та форми торгівлі людьми, отримали поради, як не потрапити в руки «торговців живим товаром».  Також учні переглянули фільм, рекомендований до використання в навчальних закладах та молодіжних осередках, як виховний та профілактичний ресурс, під назвою «Правда про торгівлю людьми».

Використання  таких виховних заходів сприяє вихованню в учнів поваги до прав та основних свобод людини, підвищенню суспільного та політичного рівня  їх знань щодо проблеми торгівлі людьми, розповсюдженню необхідної інформації серед молоді.

 

 

 

 

 

Викладач  Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.