До нас завітав д’Артаньян

19 вересня до нас завітав театр. Справжній театр. Запорізький академічний обласний драматичний театр ім.. Магара. Звісно, не увесь, але достатньо представницьким складом акторів, які показали авантюрно-романтичну історію «Запорожець у Парижі» про те, як козаки приймали участь у далекому військовому поході 1645 року, коли Франція попросила в козаків допомогу для штурму фортеці Дюнкерк, що на той момент була захоплена іспанцями, які контролювали й суміжну територію як на суші, так і на морі. 

Досить цікаво, що спільно з козаками участь у штурмі фортеці Дюнкерк брав командир королівських мушкетерів граф д’Артаньян — реальний прототип головного героя роману Дюма «Три мушкетери».

Про все це, та про те чим все закінчилось,  розповіли зі сцени актового залу училища актори театру ім.. Магара, подарувавши незрівняну насолоду справжнім  мистецтвом.

Після закінчення вистави глядачі не змогли стримати емоцій аплодуючи акторам стоячи. Ділячись враженням від побаченого учні щиро дякували організаторам цього свята.

Слід зазначити, що перед виставою, актори театру, оглянувши виставку картин створених учнями  училища,  висловили дуже гарне враження від побаченого. Можливо це надихне акторів театру на нові вистави, а нові вистави надихнуть наших художників на нові картини.  

На фото: під час вистави 

 

                                 

 

 

Керівник гуртка                                        Крапивко Віталій Леонідович

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.