Фестиваль до дня захисту дітей

   1 червня – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

   В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно, також 1 червня.

   З нагоди цього свята, 02.06.2018 року, у нашому місті,  у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» було проведено  «Фестиваль сім’ї».

   Художнє відділення ДНЗ «ЗВПУ», прийняло активну участь у заході, на якому були присутні: адміністрація ДНЗ «ЗВПУ» на чолі з директором Кондратьєвим Ігорем Івановичем, заступником директора з НВР Граур  Іриною В’ячеславівною, заступником директора з НВР Хімченко Наталією Юріївною, майстрами виробничого навчання  Гудзь Аліною Юріївною і Кузьменко Світланою Юріївною. Було проведено майстер-класи : «Бутоньєрка своїми руками», «Розпис на тілі боді-арт», «Розпис хною»  та окрім майстер-класів проведено профорієнтаційну роботу для молоді та їх батьків у цілях надання інформації  про можливість безкоштовного отримання майбутньої професії у стінах ДНЗ «ЗВПУ» .

   Всі оточуючи приймали активну участь у майстер-класах і з задоволенням слідкували за процесом роботи.  Допомагали у проведенні в майстер-класів учні групи 14 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» і групи 10 за професією «Живописець. Флорист».

    Захід проведено на високому рівні , ми задоволені професійною роботою , як майстрів виробничого навчання так і наших учнів.

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання  Кузьменко Світлана Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.