Виробнича практика на підприємстві

   Учні групи № 10 «Живописець. Флорист» згідно навчального плану після отримання знань з теоретичного навчання за даною професією, вишли на виробничу практику на підприємстві з 13.04.18.року. Проходження практики  – є невід’ємна частина процесу підготовки фахівців до майбутньої трудової діяльності

   Учні працюють на державних та приватних підприємствах міста Запоріжжя та області з якими укладено договір, про проходження виробничої практики. Згідно графіку переміщення , я , як майстер виробничого навчання перевіряю роботу учнів на підприємстві . Наприклад відвідала ДС «Сонечко» , де працюють учні Чижинок Микола і Яковлєва Кристина та ДДУ №160 «Журавлик» , де працюють Москаленко Анастасія і Ткачова Єлизавета. Під час проходження виробничої практики учні не тільки використовують знання , вміння та навички придбані на уроках теоретичного та виробничого навчання в ДНЗ «ЗВПУ» , а також здобувають досвід праці у новому колективі.

   Керівництво підприємств задоволені роботою учнів та висловлюють подяку закладу ДНЗ «ЗВПУ» , за високий рівень знань , вмінь та навичок учнів за професією «Живописець» . Після закінчення навчання учнів чекає пробна кваліфікована робота , учням буде присвоєно 2-гий розряд з професії «Живописець».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання  Кузьменко Світлана  Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.