Підтримка талантів від міської ради

Підтримка талантів – понад усе. У Запоріжжі вже давно діє міська програма підтримки обдарованої молоді. В цьому році на неї виділено більше двох мільйонів гривень. У місті відзначили обдаровану молодь Запоріжжя. Це більше 600 молодих, талановитих людей. Найкращим з них міський голова Володимир Буряк. вручив сертифікати-стипендії.  В рамках зустрічі мер розповів молоді про ряд інших міських соціальних програм.

      Серед найкращих стали і наші учні ДНЗ «ЗВПУ» групи 10 («Живописець. Флорист».) Борисюк Олена та Машко Олександра , які отримали сертифікати лауреатів Міської програми підтримки обдарованої молоді м. Запоріжжя у I півріччі 2018 року. На зустрічі, разом з учнями  була присутня майстер виробничого навчання Кузьменко Світлана Юріївна.

      На нагородженні Володимир Буряк підкреслив, що підтримувати нове покоління вкрай важливо. Адже саме за ними майбутнє не тільки міста, а й країни загалом .

    Наші вітання найкращим, обдарованим учням, викладачам та майстру виробничого навчання художнього відділення нашого училища!

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання Кузьменко Світлана Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.