В ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ УЧНІВ ЗОШ № 91

З метою професійної орієнтації учнів загальноосвітніх шкіл Хортицького району, педагогічний колектив Запорізького вищого професійного училища протягом чотирьох років співпрацює з адміністрацією та колективом Запорізької бібліотеки-філії № 4 ЦБС. Разом з завідуючою бібліотекою Отрошко Тамарою Федорівною щороку узгоджуються плани з профорієнтаційної роботи на навчальний рік зі школами Хортицького району.

Щороку постійні читачі бібліотеки мають змогу отримати інформацію про навчальний заклад ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», про умови вступу та навчання, переглянути відео презентації різних професій щодо професійної підготовки учнів в період навчання та виробничої практики.

Соціальний педагог, майстри виробничого навчання та члени агітбригади інформують майбутніх випускників шкіл зі станом та перспективою розвитку ринку праці, особливостями професій та можливостях працевлаштування після закінчення навчального закладу.

Використовуючи активні форми профорієнтаційної роботи, які мають навчально-розвивальний напрям, тобто «активну пробу сил», допомагають учням зробити правильний вибір.

Цього року, з нагоди Дня святого Валентина було проведено майстер-клас з виготовлення «валентинки» технікою «орігамі» для учнів загальноосвітньої школи № 91. Майстер-клас провела майстер виробничого навчання з професії «Живописець. Флорист» Кібальник Юлія Олегівна.

Учні з задоволенням виготовляли валентинку, яку потім подарують мамі, бабусі або найкращій вчительці.

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, запрошуючи учнів на День відкритих дверей 22 лютого о 14-30, та розповідаючи про навчальний заклад, наголошувала, що відвідуючи навчальний заклад це реальна можливість побачити реальні умови майбутнього навчання, познайомитися з історією ДНЗ «Запорізьке ВПУ» та поспілкуватися з учнями.

В цей святковий день всіх закоханих пролунала пісня про кохання, яку подарувала всім присутнім соціальний педагог.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.