День пам’яті воїнів-афганців

15 лютого відзначають скорботний День пам’яті воїнів-афганців. Цього дня  класний керівник групи № 14  за професією «Декоратор вітрин. Флорист» Войтюк Тетяна Миколаївна та майстер виробничого навчання Бідна Вікторія Вікторівна провели виховну годину з учнями групи.

Про події в Афганістані сказано чимало, але біль афганської війни постійно озиватиметься вічною пам’яттю про тих, хто загинув там. Ця війна назавжди залишиться в наших серцях і серцях воїнів, котрі пройшли тією чужою землею. «Афганці» живуть поміж нас, вони є символом незламного фронтового братства, самовідданості, мужності, гуманізму, самопожертви. Та далека, здавалося б, війна й донині болить пам’яттю та ранами, які хоч і загоїлись, але залишили рубці, що не зникають. Молоді люди йшли туди не за орденами та медалями, вони свято вірили, що виконують інтернаціональний обов’язок. Афганська війна тривала 10 років. Через неї пройшло майже 700 тисяч чоловік, 30 відсотків із них були українцями. Не повернулися додому тисячі воїнів, сотні повернулися інвалідами. Вони просто виконували свою військову повинність, свій безвихідний обов’язок… Але чесно і героїчно.

Найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім`ях, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка. Жахлива трагедія, гинуло покоління, народжене у 60-х.

Ми повинні пам’ятати тих, хто її пережив, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.

 

 

 

 

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Майстер виробничого навчання  Бідна Вікторія Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.