Здоровий спосіб життя

15.02.2017 у ДНЗ «ЗВПУ» відбулася дружня зустріч зі співробітниками бібліотеки філії №2 та членом Всеукраїнської спілки «За здоровий спосіб життя», Новіковим В`ячеславом Євгеновичем. На зустрічі були присутні учні гр.№10, №15 за напрямом «Живописець. Флорист», гр. № 13, за напрямом «Декоратор вітрин»

 Завідуюча бібліотекою Тетерина Ольга Вікторівна  розповіла про напрямки роботи бібліотеки, запросила учнів училища відвідати літературні вечори, яки проводяться у бібліотеки та провела літературну вікторину на тему «Збережи здоров`я та життя» з наданням призів за правильну відповідь на  запитання.

           Новік В`ячеслав Євгенович провів тренінг «Здоровий спосіб життя», на якому не тільки розповів про згубну дію сигарет та алкоголю на організм людини, а й на прикладі продемонстрував складову частину отруйних речовин сигарет, пива та алкогольних напоїв.

         На при кінці зустрічі співробітники бібліотеки подарували учням книжки з класичної та сучасної літератури, журнали. А учні, у знак подяки, подарували гостям свої особисті художні та флористичні роботи.

 

 

 

 

 

 

 

Бібліотекар Білогорохова Г.Ф.

Викладач     Сидоренко О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.