КВАЛІФІКАЦІЙНА ПРОБНА РОБОТА В ГРУПІ № 06 ЗА ПРОФЕСІЄЮ «ОБЛІКОВЕЦЬ З РЕЄСТРАЦІЇ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ДАНИХ»

15.02.17. в Державному навчальному закладі “Запорізьке вище професійне успішно закінчилась виробнича практика на підприємствах міста та району,  написані виробничі характеристики, та щоденники.

          16.02.17 пройшла кваліфікаційна пробна робота учнів групи №06 за професією “ Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”. Проводила її майстер виробничого навчання Кішко Ксенія Вікторівна

          На початку кваліфікаційної пробної роботи Адміністрація ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище” Заст. Директора з ВР Граур Ірина Вячеславівна та методист Кулініч Олена Анатоліївна, привітали учнів з закінченням виробничої практики на підприємстві та побажали успіхів при написанні кваліфікаційної пробної роботи.

          Майстром виробничого навчання Кішко Ксенією Вікторівною, для проведення кваліфікаційної пробної роботи були розроблені два завдання. В першому завданні необхідно було відповісти на питання з теоретичного профільного предмета «Бухгалтерський облік», друге питання з виробничого навчання за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», по таким темам: «Облік касових операцій», «Облік банківських операцій», «Облік з постачальниками та підрядчиками», «Облік з підзвітними особами» та іншим тема, а також необхідно було заповнити надані бланки документів таких як: Баланс підприємства, прибуткові та видаткові касові ордери, касова книга, платіжні доручення та інші.

Всі учні впорались з завданням та з нетерпінням чекають Державної підсумкової атестації яка відбудеться 22.02.17р.

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання групи № 06             Кішко Ксенія Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.