Фестиваль яскравих фарб та настрою «Холі»

Радість, веселощі та позитив – три головні складові блискучого заходу. У Запоріжжі втретє  відбувся масштабний фестиваль фарб «Холі». Захід проходив в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай». Понад тисячі городян обсипались яскравими фарбами, виготовленими на основі трав і натуральних барвників.  Із задоволенням приєднались до яскравого дійства учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»

В ході проведення фестивалю учні, що навчаються за художнім напрямком (Декоратори вітрин – флористи: Полігузова Поліна, Мицик Валерія та живописці-флористи: Пасько Катерина, Денисенко Анастасія) прийняли активну участь у раді заходів. А саме, творчі майстер класи, бодіарт, конкурси, танцювальний флеш-моб та багато іншого. Мали можливість продемонструвати свої таланти, поділитися гарним настроєм, зарядитися позитивом та безкоштовно покататися на паркових атракціонах.

В рамках фестивалю було влаштовано патріотичний флешмоб. По команді ведучого в повітря одночасно злетіли сині і жовті фарби, утворивши український прапор. Крім того для всіх присутніх провели справжню битву фарбами. Усього під час фестивалю було зроблено близько 10 тисяч селфі, відзнято 10 терабайт відео, зроблено півмільйона фотографій та розсипано близько 50 кілограмів фарби.

Загалом фестиваль фарб «Холі» цього року став  насиченим вікендом, де у повітрі літали безліч барвистої пудри, танцювали тисячі щасливих облич. Тут кожен знайшов розваги на свій смак, колір і вік.

MDAOMBCqAa8 DSCN9935 DSCN9974 DSCN9982 DSCN9475 4zvx1rwbRcg uZOvWuaO52Y XAI4AT7FRiQ fGWoHpHvpKI lE7KaB1iDyo piQivhhTps8 w8zDGtjZajA f3eA-2k7fag BjpnV0AOSHc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                 Качайло Людмила Миколаївна

Майстер виробничого навчання       Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.