ХАЙ ЩАСТЮ ДИТИНИ НЕ БУДЕ КІНЦЯ

Щорічно в Україні 1 червня відзначається Міжнародний День захисту дітей. І це не дивно, адже до дітей в будь-якій країні відношення однакове – як до майбутнього людей і держави. Міжнародний день захисту дітей нагадує всім дорослим про те, що діти мають права і їх потрібно дотримуватися і захищати.

З метою підтримки дітей з особливими потребами Відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів Вознесенівського району було організовано святкову розважальну програму і майстер-клас з виготовлення квітів.

Майстер-клас з декорування корзини з фруктами та квітами, який проводила майстер виробничого навчання за професією «Декоратор вітрин» Гира Світлана Юріївна, просто зачарував дітей. Результатом сумісної роботи була чудова корзинка з кольоровими квітами, яку діти зробли власноруч.

Незвичайну, розвиваючу зарядку, цікаві конкурси, веселі хороводи під музичний супровід. провела керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна, разом зі своєю помічницею Анісімовою Катериною. Діти з особливими потребами з задоволенням веселилися, гралися та старанно брали участь у конкурсах.

Соціальний педагог ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Сєргєєва Олена Анатоліївна разом з членами волонтерської групи «Лідер» Цибульською Вікторією (учениця групи №10 з професії «Живописець. Флорист»), Возовіком Вячеславом (учень групи № 13 з професії «Декоратор вітрин») та майстром виробничого навчання Гирою Світланою Юріївною заздалегідь підготували солодкі подарунки з нагоди свята.

Море позитивних емоцій – ось в такій атмосфері зустріли свято День захисту дітей у Відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів діти з особливими потребами.

Це було справжнє свято веселощів та розваг!

1 2 3 4 5

 

 

 

 

 

 

 

Майстер в/н Гира Світлана Юріївна та соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.