Ми навчання не боїмося, ми підсумками пишаємося!

Однією з ланок професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних є предмет «Економіка підприємства». Цей предмет формує у майбутніх робітників бухгалтерії уміння аналізувати економічну діяльність підприємств, планувати виробничу та фінансову діяльність на підприємстві, організовувати процес виробництва та управління персоналом.

В Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» 27 травня 2016 в групі 06 за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» пройшов залік з предмету «Економіка підприємства».

Для контролю знань та підведення підсумків з предмету  учні заздалегідь отримали завдання від викладача Паржницької Дар’ї Петрівни підготувати презентації та доповіді на такі теми: «Ресурси підприємства», «Системи  і форми оплати праці», «Класифікація персоналу», «Поняття та структура собівартості продукції», «Поняття ціни» та інші.

Всі завдання були зроблені на достатньому рівні та  розкрили суть економічної діяльності на підприємстві. Слід відмітити високий рівень підготовки таких учнів: Бурдіної Єлизавети Сергіївни, Поповської Валерії Володимирівни, Панченко Олени Григорівни, які не тільки розкрили теми теоретичного навчання та відповіли на всі питання викладача, але й проявили ініціативу в пошуках прикладів на основі діючих підприємств.

Наприкінці уроку, викладач Паржницька Дар’я Петрівна, підвела підсумок заліку, оголосила оцінки та привітала учнів із закінченням курсу предмету «Економіка підприємства».

9tALEbXykqk bhtKyoF917k em4hlXrpLSk Rcvo93MQUB8 vFvuMZKOZgk w92LW6SvWBQ

 

 

 

 

 

 

 

Паржницька Дар’я Петрівна,

викладач спецдисциплін

ДНЗ «Запорізьке ВПУ»

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.