МАЙСТЕР-КЛАС ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

День святого Валентина – наймолодше свято України, яке відзначається щорічно 14 лютого. Традиція відзначати день закоханих на Україні встановилася з початку 90-х років минулого століття, але масово це свято відзначається ще з 13 століття в Західній Європі.

Свято усіх закоханих завоювало величезну популярність серед закоханих різного віку, національностей, віросповідання в усьому світі.

Закохані в цей день дарують один одному подарунки, обмінюються валентинками.

З нагоди цього свята в Запорізькій бібліотеці юного читача для учнів Запорізької загальноосвітньої школи № 41 було проведено майстер- клас з виготовлення валентинок технікою «орігамі», який провела майстер виробничого навчання з професії «Живописець. Флорист» Кібальник Юлія Олегівна.

В цей день учні дізналися і про історію свята, і навчилися робити своїми руками чудові валентинки.

Зустріч було завершено міні-концертом, в якому пролунали пісні у виконанні учениці 1 курсу групи № 14 з професії «Декоратор вітрин. Флорист» Ворони Анастасії.

Головною метою цього заходу було надання інформації учням школи № 41 про Запорізьке вище професійне училище, про професії які можуть отримати учні після закінчення 9 класу та про порядок вступу і навчання.

На ці та інші питання відповідала соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна. Учні отримали візитівки, листівки та були запрошені на День відкритих дверей, який відбудеться 23 лютого 2017 року.

 

 

 

 

Відеозапис заходу

Захід організували та провели: Сидоренко Олег Анатолійович, Сєргєєва Олена Анатоліївна, Кібальник Юлія Олегівна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.