Благодійна акція «Милосердя»

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 17.08.2016 № 12043/0/14-16/04 та наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку та ветеранів праці  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  продовжує надавати адресну допомогу ветеранам – пенсіонерам, колишнім працівникам училища.

У канун Дня Захисника України,з метою надання уваги та адресної допомоги ветеранам, підвищення авторитету людей похилого віку, Денісенко Анастасія гр. 18, за професією «Оператор комп `.ютерного набору. Адмінітратор.», бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна, викладач Ерьоменко Олена Миколаївна,  відвідали вдома Рослік Людмилу Павлівну,яка є дочкою Героя Другої Світової війни, Рослика Павла Адамовича.

Людмила Павлівна працювала у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» керівником фізичного виховання  16 років (з 1992 р.), а у системі профтехосвіти 29 років ( з 1979 р.).

Людмила Павлівна розповіла про своїх улюблених учнів- спортсменів, з якими підтримує зв`язки, та показала фотографії спортивних змагань,  яки дбайливо зберігаються.

Також було відвідане Місюру Тамару Іванівну, колишнього майстра виробничого навчання з професії  « Кухар». Тамара Іванівна проробила в училище 15 років( з 1988р.). Приємні спогади про учнів та колег, фотографії, цікаві історії супроводжували зустріч за чаюванням.

Такі зустрічі дійсно формують повагу до старшого покоління та продовжують добрі традиції нашого училища.

dscn1795 dscn1794

 

 

 

 

Бібліотекар Білогорохова Г.Ф.

Викладач Ерьоменко О.М.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.