ЗАНЯТТЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ «ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ГАНЕБНЕ ЯВИЩЕ СУЧАСНОСТІ!»

З метою ознайомлення учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами, сприяння формуванню особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу, в гуртожитку ДНЗ «ЗВПУ» було проведено міні-тест та заняття з елементами тренінгу «Торгівля людьми – ганебне явище сучасності».

Протягом тренінгового заняття учні більше дізналися про торгівлю людьми, усвідомили гостроту проблеми, визначили та обговорили причини, форми та ознаки цього явища, розкрили шляхи попадання в цю ситуацію.

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна вчила підлітків використовувати знання по праву в різних життєвих ситуаціях. Спираючись на положення міжнародних правових документів, підвищувала рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, показала небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Учні отримали пам’ятку з правилами безпечного виїзду та перебування за кордоном, а також отримали повну інформацію, щодо правил поведінки у важких ситуаціях.

 

«Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Вчинення по відношенню до людини злочину є грубим порушенням її прав та свобод».

Конституція України (ст. 21)

1 3 4 5 6 7 img_0782

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.