Ми роду козацького діти, землі української цвіт

В рамках Запорізького тижня молоді в групі № 04 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» 10.05.2017 року була проведена спортивна класна година за темою «Ми роду козацького діти, землі української цвіт». Захід провела класний керівник групи Краєва Світлана Вікторівна. На класну годину було запрошено голову методичної комісії класних керівників Сєргєєву Олену Анатоліївну, медичну сестру ДНЗ «ЗВПУ» Матвієнко Валентину Іванівну та керівника фізичного виховання Басова Павла Павловича.

Розпочався виховний захід з розповіді класного керівника про велике значення спорту в житті молоді. Спорт – це засіб, який дозволяє розвиватися фізично і духовно, досягати нових вершин і самоствердитися в житті. Поняття «молодь» і «спорт» не просто взаємопов’язані, вони існують в єдиній паралелі. Потрібно залучати молодь у спорт, не можна обмежуватися просто уроками фізкультури та спортивними секціями, потрібно планувати дозвілля учнів. Адже коли людина зайнята улюбленою справою, йому просто не залишається часу на звершення вчинків, за які потім доводиться розплачуватися все життя.

Впродовж класної години були проведені: спортивні конкурси, вікторина та естафети. Така активна форма проведення класної години дуже сподобалась учням і гостям, адже дух суперництва між командами учнів, які жартівливо назвали себе «Огірки» –  капітан команди Опашко Дмитро та «Цукор» – капітан команди Новгородов Руслан, тривав до останнього конкурсу. Перемогла дружба, як і повинно бути в дружному учнівському колективі.

Ця класна година показала учням, що справжнє багатство людини – сила та здоров’я, яке потрібно зберігати за допомогою навіть нескладних фізичних вправ.

 

 

 

 

Класний керівник                                           Краєва Світлана Вікторівна

Майстер в/н                                                    Бурдейна Любов Михайлівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.