Тематичний захід до Дня пам’яті та примирення «Вогонь Перемоги в серцях поколінь»

В рамках відзначення Дня пам’яті та примирення, з метою вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни та з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в Запорізькому вищому професійному училищі було проведено:

24.04.2017 – 03.05.2017 – конкурс стіннівок «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»;

24.04.2017 – 03.05.2017 – фото виставка «Пам’ятаємо! Пишаємося!»;

24.04.2017 – 03.05.2017 – книжкова виставка в бібліотеці училища «Ніхто не забутий»;

24.04.2017 – 05.05.2017 – тематичні класні години до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні;

03.05.2017 – лінійка «Згадаємо роки вогняні»;

03.05.2017 – благодійна акція «Ветеран живе поруч»;

03.05.2017 – тематичний вечір «Пам’яті полеглих присвячується» (гуртожиток);

04.05.2017 – участь у мітингу до Дня пам’яті та примирення біля пам’ятного знака «60 років Перемоги» (Вознесенівський район);

04.05.2017 – зустріч за круглим столом з ветеранами та бійцями Підрозділу воєнної служби правопорядку «Сармат»;

04.05.2017 – тематичний захід «Вогонь Перемоги в серцях поколінь», який був спрямований на виховання патріотичних почуттів у молоді, любові до Батьківщини; вшанування людей, які виконували свої військові обов’язки в роки Другої Світової війни; виховання якостей співчуття, справедливості, небайдужості, адже цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

З нагоди пам’ятної дати до навчального закладу було запрошено ветерана Другої світової війни підполковника сухопутних військ Кулинича Миколая Федоровича, бійців підрозділу воєнної  служби правопорядку «Сармат»: заступника командира роти по роботі з особовим складом – Дячко Андрія Анатолійовича, командира взводу – Бермас Івана Сергійовича, начальника групи – Стрижко Іллю Миколайовича, стрільця  – Мітіна Євгена Михайловича.

Концертною програмою привітали гостей учні гр. № 15 з професії «Живописець. Флорист» – Обелімець Родіон, Потепух Олександра, Каракай Катерина, Гуртовий Данило; гр. № 10 – Цибульська Вікторія, Анісімова Катерина та учні гр. № 11 з професії «Декоратор вітрин. Флорист» – Івченко Юрій та Шматок Єлізавета, та організатори тематичного заходу – соціальний педагог – Сєргєєва Олена Анатоліївна, бібліотекар – Білогорохова Галина Федорівна, викладач – Прокоф’єв Євген Олександрович.

В концертній програмі лунали пісні воєнних років: «На безіменній висоті», «Від героїв минулих часів», «Пісня про далеку Батьківщину», «Хмари в блакитному», «На побивку їде», «Перемога», які супроводжувались танцювальними постановками, та були використані фрагменти музичних відеороликів, фрагменти з художнього фільму «Летять лелеки», хронікально-документальних фільмів та тематична презентація.

Після заходу, гостей було запрошено до солодкого столу, який підготували члени Ради учнівського самоврядування. Протягом години гості щиро спілкувалися з молоддю, розповідали про воєнні роки, про армію та про те, що служіння Вітчизні – непростий, але дуже почесний шлях, і до цього потрібно готуватися вже зараз. Заступник командира роти по роботі з особовим складом – Дячко Андрій Анатолійович особливо підкреслив яке значення має для нього та для бійців його роти День пам’яті та примирення, а підполковник сухопутних військ Кулинич Миколай Федорович особисто дав настанову майбутнім захисникам. На згадку про зустріч учні подарували свої стіннівки та книжки.

Для нас, нащадків і спадкоємців переможців тієї страшної війни, найвищим законом буття є вірність нетлінній пам’яті та довічна шана і повага.

Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її мирною та квітучою.

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам!

Честь і слава живим героям!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А., бібліотекар Білогорохова Г.Ф.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.