Ярмарок затребуваних професій

Ярмарок затребуваних професій – це місце, де молоді люди, будь то школярі чи студенти  мають можливість дізнатися які ж професії  є і будуть популярні через декілька років, а також поспілкуватися з представниками ВНЗ, організаціями та підприємствами  і визначитися з вибором професії. Саме такий ярмарок було організовано та проведено Запорізькою молодіжною міською радою на території стадіону «Славутич-Арена».  Учні та педпрацівники ДНЗ «Запорізьке ВПУ» з задоволенням взяли учать у цьому заході.

Ярмарок містив в собі кілька цікавих локацій. Майданчик роботодавців, майданчик навчальних закладів, форум-театр, майданчик професіоналів в своїх галузях. Локація форум -театр дозволив всім учасникам поринути в атмосферу переживань, які людина відчуває при прийомі на роботу, а також відкрила можливість пережити декілька варіацій перебігу подій, що трапляються при виборі професії. 

Майданчик роботодавців дозволив відвідувачам  поспілкуватися з представниками різних підприємств, компаній та установ дізнатися які професії є актуальними зараз та будуть затребуваними у майбутньому.  А майданчик навчальних закладів  надав вичерпну інформацію щодо можливості отримання актуальних професій, умови прийому та навчання.

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» продемонструвало свої можливості та перспективи для кожного, хто вчитиметься  та здобуватиме професії в ньому. Умови вступу, програма навчання, перспективи проходження практики та подальшого працевлаштування та багато іншої корисної інформації – все це надали учні та викладачі училища всім учасникам ярмарки. Загалом ярмарок професій надав можливість обміну досвідом, корисною інформацією, пошуку  вигідних умов співпраці та подарував приємні враження.

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка      Качайло Людмила Миколаївна

Майстер в.н.            Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.