БУДЬ ВІЛЬНИМ – НЕ КУРИ!

З метою ознайомлення учнів з несприятливими впливами тютюнопаління на здоров’я людини, формування негативного ставлення до паління та формування мотивації на ведення здорового способу життя, 24 січня в групі № 04 з професії «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» було проведено заняття з елементом тренінгу.

За допомогою анкети «Що я знаю про куріння?» було визначено рівень

обізнаності учнів з цього питання.

Коротка інформація медичної сестри Матвієнко Валентини Іванівни познайомила учнів зі шкодою паління, його негативним впливом на організм людини.

Щоб актуалізувати знаня з проблеми паління, учнів групи було розділено на три підгрупи, кожній з яких по варіантах пропонувалося визначити причини і наслідки куріння. Далі кожна група по черзі представляла результати своєї роботи.

Використовуючи інтерактивний метод «Незакінчені речення» учні відповідали на питання, висловлюючи свою думку та своє ставлення до цієї проблеми.(ВІДЕО)

Протягом заняття розширявся кругозір знань учнів щодо сутності проблеми куріння, її причин, наслідків та формувалось негативне ставлення до паління.

В ході рефлексії всі учасники мали змогу поділитися своїми враженнями і сказати які висновки для себе можуть сформулювати.

1 2 3 4 5 6 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Медична сестра Матвієнко В.І.

Класний керівник Краєва С.В.

Викладач Сидоренко О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.