Єдність та соборність на всі часи

В сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі. 22 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. Роком пізніше, 22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель, в єдину Україну. В ДНЗ “Запорізьке ВПУ” пройшла виховна година, присвячена цій видатній події.

Бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна підготувала  презентацію, що розкрила історичні передумови об’єднання українських земель, історію розвитку свята в радянські часи та часи вже незалежної України. Керівник  гуртка  Качайло Людмила Миколаївна підготувала для перегляду документальне відео урочистостей з нагоди підписання Акту злуки УНР та ЗУНР на Софіївській площі та також про сучасні патріотичні флеш-моби до Дня соборності України.

З найтеплішими побажаннями для всієї України та її майбутніх поколінь звернулась викладач  українського ділового мовлення  Єроменко Лілія Федорівна. Вона подарувала всім натхнений  вірш власного авторства.  Приєднались до щирих привітань з яскравими поєтичними рядками учениці 14 групи (Декоратор вітрин. Флорист)  Ворона Анастасія та Черепова Анастасія.

На завершення виховної години всі присутні взяли участь у невеликому флеш-мобі, створивши дерево побажань найкращої долі Україні та всьому українському народу на всі часи.

dscn0005 dscn0020 dscn0023 dscn0030 dscn0032 dscn0034 dscn0035 dscn0037 dscn0040 dscn0043 dscn0051 dscn0052

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                             Качайло Людмила Миколаївна

Бібліотекар                                     Білогорохова Галина Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.