Арт–терапевтичний майстер–клас до Дня Святого Миколая.

18 грудня 2017 року в гуртожитку Запорізького вищого професійного училища соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною проведено арт – терапевтичний майстер-клас з виготовлення «собаки» – паперового символу 2018 року та пакувальної коробки для подарунків.

На майстер-клас було запрошено вихователя гуртожитку Рижих Ольгу Вікторівну, яка з задоволенням приймала участь у майстер-класі та у бесіді щодо святкування Дня Святого Миколая.

Коляда Уляна, Пушкарьова Єлизавета, Белікова Катерина і Нідзельська Юлія активно приймали участь у майстер-класі та у діалозі щодо очікування свята та подарунків, бо ще з дитинства пам’ятають, як батьки клали подарунки від Святого Миколая під подушку.

Учасником майстер-класу був і Бугайов Владислав, бо активно приймав участь у спілкуванні та фотографував яскраві моменти творчої роботи.

З наступаючим святом Днем Святого Миколая привітала Олена Анатоліївна всіх учасників майстер-класу та запросила на чаювання.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.