Яскравий початок тижня професійної майстерності професії «Живописець»

Так, саме яскравим початком презентації тижня професійної майстерності професії «Живописець» було відкриття виставки плакатів, з предмету «Шрифти», групи № 15, ІІ курсу, професії «Живописець. Флорист». Викладач Євген Олександрович Прокоф’єв, який, на протязі І семестру проводив заняття з предмету, і сам здивувався якості виконання і кількості гарних плакатів!

     Приємним було ще те, що діти із задоволенням працювали над завданнями! По роботам  видно,  що учні витратили немало часу на ретельну проробку окремих ділянок своїх композицій. І таке відношення до предмету дало позитивні результати – майже уся група отримала високі оцінки! І це поки що, на сьогоднішній день! А у майбутньому, на професійному ринку, такий якісний досвід, без сумніву, принесе свої дивіденди!

     Директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», Ігор Іванович Кондратьєв,  не втомлюється підкреслювати, що одним з головних завдань педколектива є, на сам перед, якісно навчити професії учнів, щоб вони впевнено почувалися на ринку праці, та  використовували  ті знання, які отримали у ДНЗ «ЗВПУ».

     Виставка виявилася настільки вдалою, що адміністрація запропонувала  Є.О. Прокоф’єву зробити з цих робіт постійно діючу експозицію!

     Приємно дивує різноманітність обраних учнями тем: театральна афіша, афіша рок-концерту, обкладинка для книги, політичний плакат, плакат на екологічну тематику і плакат на тему охорони праці.

     Добра тематика і висока якість виконання завдань говорить тільки про те, що в одному місці, а саме: ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» «зійшлися усі зірки» –  талановита, працьовита молодь, та налаштований на гарний підсумок роботи педколектив!

     Приходьте на наші виставки. Увесь тиждень будуть тривати все нові і нові творчі заходи, спрямовані на презентацію успіхів учнів і їх педагогів у професії «Живописець»!

 

 

 

 

Склав: викладач Євген Олександрович Прокоф’єв.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.