Одяг ділової людини.

Зовнішній вигляд ділової людини – це перший крок до успіху в ділових стосунках.

Привабливий зовнішній вигляд – це поєднання багатьох компонентів: одяг і макіяж, колір обличчя, доглянута шкіра, укладене волосся та інше. Але визначальним фактором є одяг.

Необхідно пам’ятати, що одяг відображає і підкреслює індивідуальність, характеризує адміністратора як особу. Його зовнішній вигляд свідчить про ступінь надійності, респектабельності і успіху в справах. Разом з тим не потрібно намагатися пригнічувати партнерів багатством своєї зовнішності: імітація багатства вважається вельми неетичним явищем в бізнесі.

Тож, 15 грудня 2017 року, в рамках проведення тижня професійної майстерності за професією «Адміністратор» учні  гр. № 19, які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор»  розробили та представили свої презентації на тему: «Одяг ділової людини. Манери поведінки». Захист презентацій пройшов на високому рівні. Найбільш яскраві презентації представили Іваніків Дарія, Мамай Таїсія, Гришко Аліна, Бронштейн Олександра, Фуркалова Катерина та Гетта Анастасія.

Учні змогли показати свої знання, вміння та навички, отримані на уроках професійно-теоретичної підготовки та на уроках виробничого навчання.

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                              Паскарь Наталя Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.