Вечір зимового романсу

За запрошенням Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва, учні які проживають у гуртожитку Запорізького вищого професійного училища: Бондарь Софія, Кухарук Любов, Яковлева Христина та Гуцуляк Юлія – мали змогу відвідати «Вечір зимового романсу», який об’єднав виконавців та шанувальників романсу.

Вже п’ять років поспіль збирає бібліотека в своїй читальній залі відомих поетів, композиторів, авторів – виконавців та знайомить запоріжців з їх творчістю.

Цього року, з нагоди свята Дня Святого Валентина, читальна зала бібліотеки перетворилася на концертну, а глядачі були зачаровані атмосферою любовного романсу, який виконували: відома автор-виконавець Анна Кіящук і популярний вокаліст Віктор Гребеник; популярні автори-виконавці Володимир Казеровскій, Юрій Сазонов, Ольга Лещук, Володимир Шматко; поети-лірики Євген Грінберг, Володимир Красильников, Олена Панасюк; композитор Олексій Жужа, викладачі і студенти Запорізького музичного училища ім. П.Майбороди та володарка оперного сопрано Анна Селюк.

В концертній програмі прийняла участь і соціальний педагог ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Сєргєєва Олена, яка виконала сучасний романс.

Пісні про кохання зігрівають душі людям будь-якого віку, тому інтерес до романсу не слабшає і сьогодні.

Цей незабутній концерт об’єднав виконавців і подарував святковий настрій всім присутнім на вечорі чудового зимового романсу.

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.