Благодійна акція «Назустріч мрії»

Протягом п’яти років Благодійний фонд «Сильні духом» проводить щорічну Всеукраїнську благодійну акцію «Назустріч мрії», яка здійснює мрії багатьох важкохворих раком, розсіяним склерозом та віч-інфікованих дітей.

Адміністрація, педагогічний колектив та учнівська молодь Запорізького вищого професійного училища із добрими, відкритими серцями кожен рік приймають участь в благодійній акції та долучаються до допомоги тим, хто її дуже потребує.

З 01 по 13 лютого 2018 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» було проведено уроки добра, на яких учні були ознайомлені з життям дитячого реабілітаційного центру позитивної психології «Казковий світ» та, з метою підтримки важкохворих дітей у Міжнародний день онкохворої дитини, членами Ради учнівського самоврядування Дупліком Антоном та Пономаренко Катериною було відправлено Новою поштою на адресу Міжнародної організації «Сильні духом» дві картини від адміністрації та картини від учнів груп навчального закладу.

Благодійна акція триватиме до 25 травня 2018 року, то ж допомога і підтримка від ДНЗ «Запорізьке ВПУ» – не остання.

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.