Афганістан болить в моїй душі

Історія безапеляційно свідчить: тисячі років досвіду не переконали людство в безглуздості воєн. Проте більшість із нас уже усвідомила, що за помилки влади розплачується своїм життям ціле покоління. Чи можна забувати юнаків, які гинули, не досягши й двадцяти років? Звісно, ні.

15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей скорботний день приурочений пам’яті воїнів – афганців.Для кожного з більш ніж 600 тисяч тих, хто служив в Афгані, вона була і залишається своєю.З України пішли на війну більше 160 тис.

В зв’язку з цим 19 лютого викладач Орел Наталя Григорівна та соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна провели виховний захід «Афганістан в моїй душі» серед учнів ДНЗ «ЗВПУ». У ході зустрічі учні дізнались  про події, героїв цієї страшної війни. Вшанували всіх, хто не повернувся додому живими хвилиною мовчання.

Гостем зустрічі став ветеран афганської війни Московцев Дмитро Миколайович. Протягом майже години учні разом з гостем поринали в спогади про ту страшну війну. Дмитро Миколайович розповівучням про те, як він разом з іншими солдатами виконували свій інтернаціональний обов’язок, труднощі, з якими довелося зіткнутися у чужій країні,  згадував своїх бойових побратимів, виконав декілька пісень, вистражданих темою Афганістану. Згадали і тих хлопців, які не повернулися з війни, а навіки залишилися в пам’яті своїх рідних юнаками.

Нікого ця зустріч не залишила байдужою. Поезії, пісні, розповіді, спогади, вистраждані в Афганістані і про Афганістан, пройшли крізь юні серця, і учні підвели підсумок, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна.

Ми повинні пам’ятати тих, хто її пережив, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.

 

 

 

 

 

 

 

Викладач                                 Орел Наталя Григорівна

Соціальний педагог               Сєргєєва Олена Анатоліївні

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.