Урок мужності «Низький уклін і тричі «СЛАВА!», Українські захисники!»

З метою формування в учнів розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовності служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни; вшанування пам’яті героїв АТО та виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, любові до Батьківщини, в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» проведено урок мужності.

Служити Батьківщині – це оберігати мирне життя нашого народу, це зберігати честь і гідність своєї Батьківщини. Але не тільки зброєю сильна армія. Вона сильна стійкістю і хоробрістю своїх солдатів.

Вони – мужні, сміливі, хоробрі, не шкодуючи власного життя, захищають неньку Україну. Це бійці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери, на плечах яких тримається наша армія.

На урок мужності було запрошено члена Громадського (волонтерського) комітету при районній адміністрації Олену Ярошенко та бійців АТО з позивними «Карп» та «Кум».

Протягом години учні, затаїв подих, слухали розповіді Олени та бійців, про те, що бачили своїми очима – розкидані людські речі, довкола розгромленого будинку внаслідок попадання снаряду, зошити, дитячі іграшки, одяг, побутові засоби, які нагадували, що колись тут було людно, а зараз тимчасова зона відселення. Слайди переносили учнів з одного місця подій в інше, а на очі наверталися сльози.

З березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, але він проявив свій незламний дух. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти російського агресора. Сили АТО намагаються протистояти терористам. А на полі битви – захисники, воїни.

Ми пишаємося тим, що волонтерський рух був і лишається міцною підтримкою для нашої армії. Учнівська молодь Запорізького ВПУ активний учасник всіх волонтерських акцій, які проходять на підтримку Української армії «Ліки замість квітів», «Подаруй книгу бійцям АТО», тощо.

В цей день учениці групи № 07, які навчаються за професією «ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Олена Cироватка, Чала Анастасія, Свідрань Ванеса, Оксана Закарлюка разом з соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною дарували віршовані вітання та подарунки бійцям, що були присутні на заході.

З нагоди свята День захисника  Вітчизни, учнівська молодь, на чолі з лідерами учнівського самоврядування, визначили найкращі плакати, які будуть відвезені на підтримку бійців в зоні бойових дій.

Користаючись нагодою, члени Ради самоврядування передали зібрані учнями протягом 2016 – 2017 навчального року кришки, з метою подальшої переробки та виготовлення протезів або їх частин для воїнів АТО.

На згадку про незабутній урок мужності Олена Ярошенко передала унікальний календар «З Україною крізь віки», який приурочений другій річниці виходу наших військ з оточення на Дебальцівському плацдармі.

Календар являє собою збірник фотографій наших героїв – хлопців, які ціною свого життя сьогодні захищають Україну, які борються за нашу спільну незалежність і державність, які беруть участь в антитерористичній операції.

Низький уклін і тричі «СЛАВА!» Вам, Українські захисники!

 

 

 

 

Захід підготували та провели: соціальний педагог Сєргєєва О. А., викладач предмета «Захист Вітчизни» Остапенко О. В., звукооператор – Янковський Іван (учень гр..№10 – «Живописець. Флорист»).

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.