Є ТАКА ПРОФЕСІЯ – ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ

В рамках святкування Дня захисника Вітчизни двадцять п’ять представників дев’яти навчальних груп з професій «ОКН. Адміністратор», «ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «ОКН. Агент з постачання», «Живописець. Флорист», «Декоратор вітрин. Флорист», «Маляр. Штукатур. Лицювальник – плиточник» Запорізького вищого професійного училища у супроводі соціального педагога Сєргєєвої Олени Анатоліївни та бібліотекаря Білогорохової Галини Федорівни відвідали В/чА2176, де базується Підрозділ воєнної служби правопорядку «Сармат».

Мета:

  • формування активної громадянської позиції учнівської молоді, позитивного ставлення до збройних сил, до служби в армії;
  • сприяння утвердженню патріотичних цінностей, підвищення престижу військової служби та захисту Вітчизни;
  • виховання почуття гордості і патріотизму та розуміння необхідності захищати Батьківщину в разі небезпеки.

Все починається з маленького, але такого важливого – з любові. Любові до матері, Батьківщини, традицій і історії.

Ми – українці! І ми цим пишаємось, бо будь-яка країна розсиплеться на попіл, якщо її громадян не об’єднує прихильність до землі, на якій вони живуть.

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами.

Виконуючи цей почесний обов’язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

13 жовтня 2017 року відбулася екскурсія до ВСП «Сармат».

Більше 250-ти справжніх професіоналів своєї справи проходять навчання та службу у підрозділі, де офіцери з досвідом передають свої знання молодим бійцям. Кожен день – заняття відповідно до розкладу та практичні навчання на полігоні: метання гранат, створення димових завіс, будування фортифікаційних споруд, стрільба з автомата та гранатомета. Бійці знають, як сприймати вибухи, коли надягати протигази. Все, як в умовах бойових дій: зі зброєю, в бронежилетах.

Під час зустрічі заступник командира з виховної роботи підполковник Рибаченко Сергій Володимирович розповів учням про героїчну професію військовослужбовця, шановану і дуже потрібну.

Сарматівці познайомили учнів зі зброєю та дали можливість потримати в руках автомати, гвинтівки і пістолети. При цьому пояснили, що зброя – не іграшка, а небезпечна річ. Як хлопцям так і дівчатам випала унікальна нагода поспілкуватися зі справжніми професіоналами та знавцями своєї справи. Чимало було питань, але «сарматівці» охоче відповідали на них, розповідали, як і скільки потрібно тренуватись та навчатись, щоб стати сильним та витривалим.

Наша армія охороняє десятки тисяч кілометрів сухопутних, повітряних і водних кордонів України і завжди керується кращими військовими традиціями наших предків.

Служба в Армії, що стоїть на варті миру, є почесним обов’язком громадянина України.

Учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» привітали з Днем захисника України, передали ліки та предмети першої необхідності, які були зібрані учнями під час благодійної акції «Ліки замість квітів», та подарували плакати і дві картини, які намалювали учні художнього відділення.

Зі святом Вас, захисники Вітчизни! Нехай Ваше життя висвітлює слава перемоги української армії, любов і відданість своїй Батьківщині!

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.