Батьківськи збори ДНЗ “ЗВПУ”

Сім’я як гілля на дереві, ми усі ростемо в різних напрямках, але коріння у нас спільне.

В умовах відродження і розбудови соціального, економічного і політичного життя Української держави значні зміни відбуваються у сучасній системі виховання підростаючого покоління, де основне місце посідають нові підходи у створенні більш досконалої системи виховного процесу.

Сім,я є першоосновою духовного, економічного та соціального розвитку суспільства. У процесі  розвитку людської цивілізації вона набула функції, які в єдності забезпечують повноцінність її існування, саморозвиток та життєдіяльність як соціального інституту.

У ДНЗ «Запорізьке ВПУ» відбулися  батьківські збори на яких були присутні: керівництво училища,педагогічний колектив,  батьки учнів, представники учнівського самоврядування.

З вітальним словом до батьків виступив директор ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Кондратьєв Ігор Іванович який розповів про історію училища, про поліпшення матеріально – технічної бази, представив педагогічний колектив училища та розповів про сьогодення та про плани на майбутнє.

Заступник директора з навчально – виробничої роботи  Граур Ірина Вячеславівна, доповіла про графік навчального процесу та виробничого навчання в майстернях та на підприємстві ,  про оформлення  договорів з підприємствами міста та області, та проходження учнями виробничої практики.

Заступник директора з навчально – виховної роботи Хімченко Наталія Юріївна доповіла про план  виховної роботи училища та роботи батьківського комітету на 2017 – 2018 навчальний рік. Протягом зборів були розглянуті такі питання:

  1. Вивчення нормативних документів, що стосуються роботи училища та батьківського комітету.
  2. Обговорення плану роботи батьківського комітету на 2017/2018н.р.
  3. Вибори нового голови батьківського комітету і секретаря.
  4. Питання організації навчально – виховного процесу та зміцнення матеріальної бази навчального закладу.
  5. Організація допомоги  переселенцям зі сходу, дітям учасників АТО.

 Будьте мудрими!
Пам’ятайте, що дитина
є маленьким дзеркальцем Вашої родини.
І хай в цьому дзеркалі люди бачать
тільки красу, добро, щастя ,
любов та злагоду.   

 

 

 

 

Заступник директора з НВР Хімченко Наталія Юріївна                   

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.