Все буде добре, гарно, весело, успішно

2016-й вже назавжди минає…
2017-й свій шлях розпочинає!
Хай буде вдалим він для всіх! Нехай душі співається!
Нехай омріяне усе у році цім збувається!

 

Дорогі, колеги!

2016 рік був різним: затишним і важким, сонячним і хмарним,  веселим й не дуже, але ми як одна команда вистояли, згуртувалися та пройшли його і подолали усі труднощі. Проведена велика робота по вихованню нового, більш сильного покоління учнів – громадян України, які з впевненістю йдуть у перед.

Швидкий плин повсякденного життя вносить корективи у виховний процес. Сьогодні перед педагогами постала проблема усунення гострих суперечностей між досягненням багатовікового морально-педагогічного досвіду нашого народу і незадовільним застосуванням його у вихованні учнів. Фактично прогресивні ідеї прирекли на забуття національні традиції і звичаї духовно-морального, демократичного, гуманного, господарсько-трудового та культурно-естетичного характеру.

Аби долати подібні негативні явища, необхідно внести кардинальні зміни щодо виховання підростаючих поколінь. Що робити? Як діяти? Яким насправді має бути вихованець? З впевненістю, сьогодні, ми можемо сказати, що на ці питання, ми шукаємо та знаходимо відповіді.

  Висловлюємо велику подяку всьому колективу Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище». Нехай в ваших родинах буде затишно, здоров,я буде міцним, гумор  – не скінченним, жага до виховання та самореалізації – невичерпною. І тоді  – все буде добре, гарно,весело, успішно…

 

2017-й щодуху поспіша,
Нехай від радості весь рік співа твоя душа,
Хай щастя, успіх і любов з тобою кожну мить,
І хай від зла тебе Господь і від біди хранить!

З повагою та щирими почуттями,  керівництво ДНЗ «ЗапорізькеВПУ»:

директор – Кондратьєв Ігор Іванович,

заступник директора з НВР  Граур Ірина Вячеславівна,

заступник директора з НВР  Хімченко Наталія Юріївна,

заступник директора з АГД  Гончаренко Наталія Пилипівна,

головний бухгалтер Даншина Вікторія Василівна,

старший майстер Гармаш Валентина Іванівна.

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.