НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ГЕРОЇВ

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, відповідно до звернення ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» та комітету волонтерів при облдержадміністрації від 04.11.2016, учнівська молодь Запорізького вищого професійного училища прийняла активну участь в Обласних благодійних патріотичних акціях «Прапор для бійця» та «Подарунок для Героя».

З 18 листопада по 27 грудня 2016 року учні збирали теплий одяг, малювали та виготовляли власноруч вітальні листівки, купували солодощі, засоби гігієни, предмети першої необхідності, тощо.

13 грудня учні груп № 18 та № 19 з професії «ОКН. Адміністратор» мали змогу зустрітися з випускником 2015 року Лазаренко Костянтином, який завітав до навчального закладу під час своєї відпустки, аби зустрітися з майстром виробничого навчання з професії «Контролер-касир», викладачами, адміністрацією, та розповісти про службу в лавах Збройних Сил України.

Учні зацікавлено слухали розповідь Костянтина про службу в лавах прикордонних військ у Закарпатській області та задавали питання щодо харчування та обмундирування в армії. Були питання і про навчання у навчальному закладі та про його подальше працевлаштування після закінчення ДНЗ «ЗВПУ».

Зустріч була теплою. Згадували конкурс професійної майстерності з професії «Контролер-касир», бо саме цю професію обрав Костя, по цій професії отримав диплом і працював до служби в Армії.

На згадку учні групи № 07 подарували солдату строкової служби вітальну листівку і подарунок.

20 грудня члени волонтерської групи «Лідер» передали координатору благодійних акцій Олені Ярошенко теплі речі та подарунки для бійців АТО.

Учнівська молодь ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище активний учасник багатьох благодійних патріотичних акцій, але вже протягом трьох років підтримує бійців Підрозділу воєнної служби правопорядку «Сармат». Ось і цього разу , учні запросили до навчального закладу молодшого сержанта Рєзніка Олександра Олександровича, командира першого відділення та солдата Невідомого Владислава Олеговича, навідника першого відділення, аби поздоровити з наступаючими новорічними святами та передати подарунки, листівки, листи (трикутнички) бійцям «сарматівцям».

Бійці дякували за подарунки, пригощення та залишили письмове вітання для адміністрації, педагогів і учнів.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду.

1 2 img_17241 img_17292 hr-08 hr-13 hr-14 hr-18 hr-19 hr-07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог      Сєргєєва О. А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.