Запрошення до новорічної казки

Напередодні новорічних свят  так хочеться вірити у казку і щиро чекати на диво.  Залишити всі турботи в старому році,  відчути смак святкової метушні, прагнути, надіятись і мріяти.  В цей час всі ми  повертаємось подумки до дитинства – часу щирої радості та казкового настрою. Саме з таким настроєм учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ» підготували та провели святковий концерт «Ласкаво просимо до казки».

Всі учасники обрали собі образи казкових героїв і дарували всім найтепліші  побажання та найщиріші  привітання.  Новорічні пісні подарували глядачам учениці 18 групи (ОКН. Адміністратор) Руденко Марина, 14  та 11 групи (Декоратор вітрин флорист) Ворона Анастасія та Шматок Єлизавета, 07 групи (ОКН. Обліковець бухгалтерських даних) Седун Тетяна.  Всіх глядачів порадували щирим гумором та безпосередністю  казки на сучасний лад «Попелюшка» та «Червона шапочка».  Талановитими акторами, виконавцями головних ролей виступили:  Ханін Олександр група 09 (ОКН. Агент з постачання), Щербина Анатолій група 02 (Маляр – штукатур. Лицювальник-плиточник), Киянов Олександр та Горшнева Ання група 13 (Декоратор Вітрин), Теряник Дар’я група 10 (Живописець.флорист), Гришко Аліна, Герасимчук Радіон   та Руденко Марина групи 19 та 18 (ОКН. Адміністратор). 

Музичний супровід та командно-святковий дух підтримувала учениця 10  групи (Живописець.флорист) Анісімова Катерина.  Всю святкову програму талановито та натхненно вели  казкові красуні Ворона Анастасія (14 група. Декоратор вітрин.Флорист)  та Іванова Олександра (15 група. Живописець.флорист). Підтримувала і заохочувала всіх учасників та глядачів заступник директора з НВР Хімченко Наталія Юріївна.

Виражаємо подяку всім організаторам, учасникам і глядачам святкового заходу за чудовий настрій  та атмосферу казки. Бажаємо всім чудових свят та миру і злагоди в наступному році.

img_4489 img_4492 img_4495 img_4513 img_4522 img_4537 img_4538 img_4548 img_4552

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                   Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.