«Мої кумири та ідеали»

У багатьох з нас є улюблені герої, яких ми, часом підсвідомо, намагаємося наслідувати. Це можуть бути історичні особи, видатні митці, вчені, спортсмени. Ці люди наче орієнтири, що допомагають нам простувати життєвою дорогою, -Мати кумирів у 15 – 16  років – річ природна. Кожен з нас у дитинстві та юності захоплювався якимись героями, справжніми чи вигаданими, намагався їх наслідувати.

Зараз учні знаходяться на переломному моменті у своєму житті, моменті коли кожен учень хоче зайняти відповідне місце в суспільстві, показати, що кожен є особистість і хоче привернути до себе увагу, цей період називається підлітковим. Учні намагаються для полегшення орієнтування у власному житті, взяти когось за ідеал, когось на кого можна було б орієнтуватися, того хто найбільше підходе їм з психологічної точки зору як особа з якою легко взаємодіяти і вона могла б їх зрозуміти. Тому,  19 грудня  2017 рокукласним керівником групи № 14  за професією «Декоратор вітрин. Флорист» Войтюк Тетяною Миколаївною була проведена виховна година «Мої кумири та ідеали»

Учні для ствердження себе як особистості часто обирають невідповідні методи і із-за цього потрапляють у безглузді ситуації, дуже часто ситуації які вимагають серйозних пояснень і несуть кримінальну відповідальність, яка залишає за собою негативний відбиток у житті дитини і наступне проблематичне її облаштування власного життя.

Проведена виховна година дозволяє визначити рівень сформованості самостійного мислення учнів, щодо вибору правильного напряму у житті.

 

 

 

 

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.