Конкурс талантів «Давайте познайомимось»

У кожного навчального закладу свої незмінні традиції. Так для ДНЗ «Запорізьке ВПУ»  незмінною традицією стало проведення в останній тиждень жовтня конкурсної програми «Давайте познайомимось». Конкурс, який  дає можливість всім групам продемонструвати свої таланти та в творчій формі представити особливості обраної професії. Конкурс, який об’єднує учнів справжнім командним духом, спонукає до творчої підтримки, надихає та дарує незабутні спогади.

Справедливим  та непохитним журі були: заступник директора з НР Граур Ірина В’ячеславівна, заступник директора з НВР Хімченко Наталія Юріївна, соціальний педагог Сергєєва Олена Анатоліївна. Перед ними постало нелегке завдання обрати найкращих серед найкращих. Конкурс пройшов в два етапи: перший день свої номери демонстрували групи перших курсів, а в другий – учні других курсів. Всі учасники виявили фантазію та старанність в підготовці і представили глядачам та журі чудові та оригінальні номери різноманітних жанрів.

Засідання журі, що пройшло у понеділок, розподілило призові місця наступним чином. Серед перших курсів трете місце посіла група 07 (ОКН. Обліковець бухгалтерських даних), друге місце розділили групи 13 (Декоратори вітрин) та 19 (ОКН. Адміністратор), перше місце розділили групи 15 (Живописець – флорист) та 08 (ОКН. Агент з постачання). За чудовий вокальний талант індивідуальні грамоти отримали Ворона Анастасія група 14 (Декоратор вітрин – флорист), Єлесіна Поліна група 13 (Декоратори вітрин). За оригінальний танець грамоту отримав Сабіров Дмитро група 04 (Маляр-штукатур. Лицювальник-плиточник). За чудову танцювальну композицію в східному стилі грамоту отримала Потепух  Олександра група 15 (Живописець – флорист).  А за найкраще представлення своєї професії почесну грамоту отримала група 05 (Маляр- штукатур).

Серед конкурсантів других курсів, призові місця розподілились наступним чином. Третє місце посіля група 18 (ОКН. Адміністратор), друге місце зайняла група 03 (ОКН. Контролер-касир), перше місце розділили групи 11 (Декоратор вітрин – флорист) та 10 (Живописець – флорист).  За чудові музичні номери грамоти отримали Івасюк Юлія група 03 (ОКН. Контролер-касир), Сабірова Юлія група 06 (ОКН. Обліковець бухгалтерських даних), Базарний Артур група 18 (ОКН. Адміністратор), Шматок Єлизавета група 11 (Декоратор вітрин – флорист). Манченко Юлія група 09 (ОКН. Агент з постачання) отримала грамоту за талановите виконання хореографічної композиції. А Руденко Марина група 18 (ОКН. Адміністратор) отримала почесну грамоту за активну участь в організації та проведені конкурсу талантів.

Виражаємо подяку всім майстрам та класним керівникам що допомагали і підтримували своїх учнів в підготовці до конкурсу. А всім учасникам подяка за сміливість, старанність та талановитість.

dscn9709 dscn9717 dscn9726 dscn9744 dscn9749 dscn9755 dscn9770 dscn9774 dscn9789 dscn9802 dscn9880 dscn9895 dscn9924

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                          Качайло Людмила Миколаївна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.