До Дня визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2016 року в День визволення України від фашистських загарбників до Запорізького вищого професійного училища було запрошено ветеранів війни та дітей війни Запорізької ради ветеранів Вознесенівського району, Запорізької громадської організації «Захист дітей війни», Відділення соціально-побутової адаптації Вознесенівського району Запорізького міського територіального центру (надання соціальних послуг) та Ради ветеранів вчителів Вознесенівського району.

Гостей зустрічали голова волонтерської групи «Лідер» учениця групи № 10 Цибульська Вікторія та соціальний педагог Сєргєєва Олена Анаталіївна, які провели екскурсію для ветеранів, з метою знайомства з навчальним закладом та його базою. Ветерани милуватися дипломними роботами випускників художнього відділення та робили фото на пам’ять.

Медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна протягом всієї екскурсії супроводжувала людей похилого віку, а деякі з ветеранів мали змогу навіть отримати соціальну послугу з вимірювання тиску та індивідуальну консультацію.

Після екскурсіїї на ветеранів чекав виховний захід з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників, який підготувала разом зі своєю групою № 10 з професії «Живописець. Флорист» викладач, класний керівник Прокоф’єва Анжела Миколаївна.

Голова Запорізької громадської організації «Захист дітей війни» Машанова Тетяна Євгеніївна розповіла учням про другу світову війну, яка принесла з собою безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх.

Ветеран війни Запорізької ради ветеранів Вознесенівського району Копнєва Віра Миколаївна говорила: «Цей жах не можна описати простими словами і висловити те, що відчували всі ті люди, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забувати…»

Будемо пам’ятати і не забувати!

Для всіх присутніх звучали пісні воєнних років та було подаровано майстер-клас з виготовлення подарунку на згадку.

У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив пермогу від німецьких загарбників!

Добра пам’ять про Вас завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!

 10 2rada-veteraniv-vchyteliv 3-viddilennnya-sba-zmttsso 4-rada-veteraniv-voznesenivskhor-nu-ta-zahyst-ditej-vijny 5 6-mashanova-t-e 7-kopnjeva-v-m 8 9 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.