Співпраця ДНЗ «Запорізьке ВПУ» та прихожан Храму им . СВ. Мучеників Фалалея і Трифона

Вже на протязі декілька років , на території Запорізької області проводиться конкурс дитячого малюнку  « Світ Божий ». Конкурс проходе під патронатом Його Високого Преосвященства, Митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки .

У підтримку цього конкурсу і  було вирішено провести підготовчий майстер – клас для того, щоб розкрити таку рідкісну  техніку,  як «Монотипія» .Т . Є.- «Моно» – один , «Типос» – видбиток, т. є. – один видбиток .

Настоятель Храму им . СВ. Мучеників Фалалея і Трифона  Валерій Малютин, який і організував цій майстер –клас, завжди гостинно і якось по родинному приймає гостей і завжди відгукується на прохання прихожан про організацію майстер –класів  .

А викладачі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  : Прокоф ‘єви Анжела  Миколаївна і Євген Олександрович, завжди радо відгукуються на такі проханням. Таких майстер – класів проведено вже немало: живописні пленери, різдвяні, пасхальні, з Петриківського розпису, по виготовленню квітів з паперу, по виготовленню квіткових композицій з листя и інші, а у організації і проведенні цих майстер–класів завжди із задоволенням допомагають наші  вихованці. Ось і цього разу долучилися до доброї справи таки учні: гр № 15  за професією «Живописець. Флорист»– Олександра Потепух , Володимир Семенко , Олександра Іванова , Ксенія Каменева Родіон Абелімець ; гр. № 13 за професією «Декоратор вітрин» – Анастасія Афанасієва , Тетяна  Іванінська; гр. № 10 за професією«Живописець. Флорист»– Сидільова Орина  .

Несподівано завітав до Храму Директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  Кондратьєв Ігор Іванович, зі своєю родиною. Хоча, нічого дивного – Ігор Іванович завжди відвідує усі заходи , у яких приймає участь його вихованці і викладачі, а тим паче, коли мова йде про благочинні, виховні, навчальні заходи, проведення яких завжди підтримує не тількі на території учбового закладу, но і поза нього. Учням було дуже приємно бачити свого директора, якій завжди підтримує їх у  житті, і від того вони старались ще більше!

В загалі – то на наших майстер – класах присутні по 60 – 70 учасників , а цього разу було десь більше 30 , все пройшло  у тихій , приємній обстановці , таке враження , що  зібралась велика родина , з молитвою і з Божєю допомогою все вийшло  .

А вік учасників був від 3 до 75 років, але усі феєрично виконали завдання і пішли до  дому з гарним настроєм, готовою роботою і яскравими емоціями.  А завдання полягало у тому, щоб за допомогою клею і фарб зробити частину малюнка і один  його відбиток, завжди не можливо  знати на перед, які вийдуть візерунки! Така техніка добра і для аматорів у мистецтві і для досвідчених художників, тут є де розгулятися фантазії і доторкнутися до прекрасног, особливо, якщо мова йде про добру  справу!

dsc_0596 dsc_0511 dsc_0513 dsc_0514 dsc_0516 dsc_0519 dsc_0520 dsc_0524 dsc_0527 dsc_0533 dsc_0536 dsc_0539 dsc_0542 dsc_0556 dsc_0557 dsc_0591 dsc_0594

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бажаю усім людям творчої наснаги і не боятися долучатися до прекрасного!

З повагою, Голова методичної комісії професій художнього напряму, викладач і художник Прокоф’єва Анжела Миколаївна.

31 .10 . 2016 р.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.