Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Саме тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

З метою формування навичок безпечної поведінки, збільшення можливостей власного захисту, в рамках Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної та гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 26.01.2017 № 57 та з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Департаментом соціального захисту населення спільно з КЗ «Запорізький центр соціально-психологічної допомоги» ЗОР проведено відео лекторій з профілактики гендерно-обумовленого насильства.

На відео лекторії, який відбувся на базі Запорізького національного університету, побували учні групи № 19 з професії «ОКН. Адміністратор» – Гришко Аліна (член Ради учнівського самоврядування), Проскуріна Марина, Фабрисенко Євген, Герасимчук Радіон, Почапський Андрій, Кулик Ігор, Гетта Анастасія.

Протягом двох годин учні, разом з соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною, мали змогу переглянути відеофільм «Життя на продаж», прийняти участь в обговоренні проблеми торгівлі людьми та підвищити рівень поінформованості.

Відповідно до Кримінального кодексу України, торгівля людьми визнається злочином.

https://zvpusergeeva.blogspot.com/p/blog-page_30.html

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.