«Осіннє натхнення» для жителів та гостей Запоріжжя

       Саме таку назву мала надзвичайно красива, по-осінньому чарівна виставка, яку подарували місту Запоріжжя учні й педагогічні працівники  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище».

       Симфонічні звуки  лунали із святково вбраного залу Запорізької філармонії імені Глінки, а просторий хол, тим часом, дивував усіх гостей фантастичними витворами флористичного та живописного мистецтва.  Відкривала експозицію «Гарнюня-Осінь». Зачаровано зустрічаючи  відвідуючих,  таємничо колихала «Осінь»  золотими підвісками на головному уборі, запрошуючи гостей поринути у дивосвіт фантазії й вишуканої творчості.

      У центрі вернісажу, під загадковою аркою,  величаво присіла надзвичайно гарна Птаха щастя, яка символізувала побажання удачі для усіх освітян, які на неї дивилися! За самою аркою, симетрично, були розташовані два «Роги достатку»,  які собою також символізували наші щирі вітаннячка, а вже замикали композицію «Осіннє натхнення»  живописні полотна , від яких  віяло  натхненням, добром та любов’ю до життя!

      Золотавою ниттю, скрізь усі витвори мистецтва, на нашому вернісажі, протягнулось слово «натхнення».  А як же?! Без цього неможливо працювати в нашій професії! Педагогу потрібно не тільки добре знати свій предмет, але й мати те саме натхнення, щоб постійно знаходитись у творчому пошуку, надихати до цього своїх учнів та колег, бути цікавим не тільки оточуючим, але й навіть самому собі! В сучасному світі, де інформація розповсюджується з блискавичною швидкістю, потрібно не тільки йти в «ногу із часом», але й бути інноваційним!

      Таким і є директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» – Ігор Іванович Кондратьєв, таким і є заклад, який він очолює, разом із своїм педагогічним колективом, такими й намагаються бути й учні цього закладу! І  коли всі освітяни святкують «День вчителя» багато гостей мали змогу в цьому переконатися!

      Готуючи  святкову виставку, ми, навіть,  не очікували зустріти такий неймовірний  успіх та шквал овацій!  Ми просто із задоволенням, виконували свою роботу, намагаючись створити казку, та поділитися з колегами своїм натхненням до роботи, професії, життя!

      Подарували  неймовірні емоції  та задоволення яскраві роботи «Селфі» усім, кому пощастило відвідати виставку «Осіннє натхнення»: директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» – Ігор Іванович Кондратьєв,  заступник директора з навчально -виробничього процесу – Ірина Вячеславівна Граур, заступник директора з виховної роботи – Наталія Юріївна Хімченко, голова методичної комісії професій художнього напряму, викладач спец. дисциплін вищої категорії- Анжела Миколаївна Прокоф’єва, викладач  живопису та малюнку вищої категорії – Євген Олександрович  Прокоф’єв, майстер виробничого навчання – Аліна Юріївна Гудзь, та наші самі найталановитіші учні!

      Хочеться подякувати адміністрації училища, своїм колегам та учням за співпрацю та талант! Ми намагаємося завжди мати гарний результат тому, що разом ми – талановита, працьовита та дуже потужна творча команда, яка із гідністю може подолати усі труднощі і виконати усі завдання!

      На весь навчальний рік бажаємо усім щастя, здоров’я,  творчої наснаги в житті і професії!

 

 

 

 

      З повагою: Голова методичної комісії професій художнього напряму, викладач спец. дисциплін – А. М. Прокоф’єва,  викладач спец. дисциплін Євген Олександрович  Прокоф’єв.

18.10. 2017 р.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.