Класна година «Україна: традиції та сучасність»

Український народ має багату культуру, яка по краплині складалась з цінностей багатьох поколінь. Наші пращури бережливо передавали нам цінні культурні надбання, які і в наш час є не менш цінними, а в більшості випадків – збагаченими досвідом багатьох поколінь. В українських звичаях закладені життєва мудрість та настанови щодо способу життя.

Отже, 18.10.2017 року в ДНЗ «Запорізьке ВПУ» класним керівником Стрілець Наталією Валеріївною та майстром в/н Фєшкіною Анастасією Віталіївною в групі № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» була проведена класна година на тему «Україна: традиції та сучасність». Деякі учні підготували невеличку розповідь про ту традицію, яка найбільш припала до душі – інші уважно слухали розповідь.

Сьогодні ми  вільно спілкуємось українською мовою, одягаємо вишиванки, використовуємо рушники під час свят та співаємо українські пісні. Тільки нашою спільною наполегливою працею можна не тільки відродити культуру, а й покращити наше сьогодення. Багатий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв’язок поколінь.

 

 

 

 

Класний керівник Стрілець Наталія Валеріївна

Майстер в/н Фєшкіна Анастасія Віталіївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.